کلینیک دندانپزشکیسلام

کلینیک دندانپزشکی سلام با ارائه ی تمامی خدمات دهان و دندان با کادری مجرب در خدمت تمامی عزیزان میباشد. آدرس:گلستان- گرگان- میدان کاخ- طبقه فوقانی پاساژ خاله سوسکه شماره تماس: 9491 3222 017 - 09021719091

ضدعفونی کردن مسواک

۷

.

1-  پس از مسواک زدن هرگز مسواک خود را در وضعيت افقي قرار ندهيد بلکه آن را به حالت ايستاده بگذاريد تا آب به راحتي از روي آن عبور کند. بعلاوه در حالت ايستاده رطوبت برس هاي مسواک نيز به راحتي تبخير مي شوند. همچنين مسواکتان را در جا مسواکي هايي که براي همين کار طراحي شده اند، بگذاريد و مطمئن شويد که با مسواک افراد ديگر تماس پيدا نکند.

2-  پس از هر بار مسواک زدن حداقل يک يا دو دقيقه مسواکتان را زير شير آب نگه داشته و آبکشي کنيد. سپس آن را با محلول دهان شويه قوي بشوييد. اما مطمئن شويد که پس از خارج کردن مسواک از محلول دهان شويه آن را به خوبي آبکشي کرده باشيد تا چيزي از محلول روي آن نماند.

3- مسواک خود را هفته اي يک نوبت در آب جوش قرار دهيد. هر چند اين کار به تدريج موجب نرم شدن برس مسواک مي شود اما روشي بسيار موثر براي کشتن ميکروب ها است. براي جلوگيري از آسيب ديدن مسواک فقط هفته اي يکبار از اين روش استفاده کنيد.

4- مسواک خود را براي چند دقيقه در کاسه اي پر از سرکه قرار دهيد و سپس با آب داغ آبکشي کنيد. مراقب باشيد دست هاي خود را نسوزانيد.

دیدگاه (1)

  1. Aenean congue lacus eget quam ultricies pellentesque. Integer ac fringilla velit. Vivamus tincidunt felis in elementum molestie. Ut condimentum purus mauris. Leanna Morty Mills

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *